08/04/14

Turniej Polo na 100-lecie Maserati

Maserati uroczyście obchodzi swoje stulecie organizując Polo Tour  razem z La Martina, oficjalnym organizatorem najbardziej prestiżowych turniejów światowych.

4 kwietnia b.r. rozpoczął się w Palm Beach na Florydzie pierwszy z czterech turniejów polo, organizowany we współpracy z La Martina. Cykl czterech turniejów ma uświetnić obchody 100-lecia Maserati.

Efektem tej korzystnej dla obu firm współpracy jest wzmocnienie wizerunku brandu Maserati z wykorzystaniem lifestylowych konkurencji sportowych. Przy tej okazji są prezentowane modele Maserati z lat 2012 i 2013.

Najnowsze modele Quattroporte i Ghibli to bezdyskusyjne gwiazdy tych czterech turniejów odbywających się w roku 2014 w Palm Beach, w Chinach, w Anglii i ostatni turniej finałowy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Pierwszy turniej organizowany na terenie International Polo Club, Palm Beach będzie trwał do 20 kwietnia. Maserati i La Martina uczestniczą w najbardziej prestiżowym amerykańskim turnieju polo „110-te Otwarte Mistrzostwa USA w Polo”.

Następnie tour przenosi się do Chin, gdzie miłośnicy polo będą mogli w dniach 30.V – 2.VI poznawać tajniki tej gry i podziwiać piękne modele Maserati.

Trzecim turniejem tego cyklu będzie spotkanie w dniu 15.VI  “Jerudong Park Polo Trophy” w Anglii pod patronatem Księcia Cambridge oraz Księcia Harrego. Turniej odbędzie się w jednym z najstarszych i najbardziej prestiżowych klubów angielskich do gry w polo „Cirencester Park Polo Club”. Klub ten powstał w roku 1894.

Ostatni turniej zamykający tour zorganizowany dla uczczenia 100-lecia Maserati i dla zaprezentowania wspaniałych samochodów na najważniejszych rynkach, będzie miał miejsce na jesieni w Emiratach Arabskich.

Zamknięcie touru odbędzie się na początku 2015 wielkim finałem, podczas którego najlepsi gracze  otrzymają nagrody 100-lecia Maserati.

Zawody oraz punkty rankingowe można śledzić dzięki specjalnej publikacji Pololine, w sekcji maserati100.com dedykowanej dla tego turnieju www.maseratipolo.com. Będą tam zamieszczane zdjęcia, ranking zawodników oraz inne ciekawe komentarze.