04/06/13

Prezentacja najnowszego Quattroporte w Polsce

Maserati Polska przedstawia Maserati Quattroporte. W dniach 28-29 maja 2013 roku, zorganizowaliśmy w Gdyni prezentację nowego Maserati Quattroporte z silnikiem 3.8cc bi-turbo V8, o mocy 530 KM.

Zaproszeni goście przyjechali atrakcyjnymi samochodami innych liczących się marek motoryzacyjnych. Po jeździe testowej naszym Maserati Quattroporte wielu z nich było tak bardzo zafascynowanych komfortem, elegancją  i dynamiką auta, że nasz pracownik Piotr Chałan pracował „na pełnych obrotach” odpowiadając na liczne pytania i przekazując szczegóły handlowe naszej oferty.

Mocny silnik i przestronna kabina to dwie mocne cechy Maserati Quattroporte. Pod maską modelu pracuje silnik V8 o pojemności 3,8 litra, albo należąca do tej samej rodziny trzylitrowa jednostka V6. Oba zostały zaprojektowane przez Maserati Powertrain, a budowane są w fabryce Ferrari w Maranello.

Silnik V8 pozwala Quattroporte na osiągnięcie prędkości 100 km/h w zaledwie 4,7 sekundy od startu i rozpędzenie się do 307 km/h. Model w wersji z jednostką V6 osiąga prędkość 285 km/h. Oba współpracują z ośmiobiegową, automatyczną przekładnią i zarówno w konfiguracji tylnonapędowej, jak i z napędem na cztery koła (dostępnym dla wersji V6) gwarantują doskonałe osiągi niezależnie od warunków na drodze.

Ręcznie wykończona kabina imponuje przestrzenią dla pasażerów zarówno w cztero- jak i pięciomiejscowej wersji. Wygodę kierowcy zapewnia system Maserati Touch Control, czy  regulowane pedały, a o komfort wszystkich podróżnych dba 15-głośnikowy system audio Bowers & Wilkins oraz bezprzewodowa sieć WiFi.

Maserati Polska przezentuje Maserati Quattroporte z silnikiem 3.8cc bi-turbo V8 Maserati Polska przezentuje Maserati Quattroporte z silnikiem 3.8cc bi-turbo V8 Maserati Polska przezentuje Maserati Quattroporte z silnikiem 3.8cc bi-turbo V8