26/06/13

Prezentacja Ghibli

Maserati Polska zaprezentowało oficjalnie Maserati Ghibli. W dniu 14.VI.2013 zaproszeni goście mieli możliwość zapoznać się z najnowszym modelem Maserati Ghibli.

Ghibli to pierwszy, prawdziwie sportowy Sedan Executive.

Prezentacja została zorganizowana na terenie prywatnego lotniska w Konstancinie – Obory. Goście mieli możliwość poznania również innych modeli z bieżącej produkcji tej firmy: najnowsze Quattroporte V8 o mocy 530 KM oraz GranTurismo V8 o mocy 405 KM. Jazdy testowe w towarzystwie profesjonalnych kierowców Maserati uatrakcyjniły to wydarzenie.

Maserati Ghibli to pierwszy model spod znaku trójzęba w historii, który jest dostępny z silnikiem diesla. Trzylitrowa skrzynia biegów V6 została wspomożona turbosprężarką generuje 275 KM. Pozwala to osiągać Ghibli pierwszą setkę już po 6 sekundach spalając przy tym 6 litrów na 100 km. Dlatego można uznać Ghibli za najoszczędniejsze Maserati w historii.

Maserati Polska prezentuje Maserati Ghibli na terenie lotniska Obory

Maserati Polska prezentuje Maserati Ghibli na terenie lotniska OboryMaserati Polska prezentuje Maserati Ghibli na terenie lotniska OboryMaserati Polska prezentuje Maserati Ghibli na terenie lotniska Obory

Maserati Polska prezentuje Maserati Ghibli na terenie lotniska OboryMaserati Polska prezentuje Maserati Ghibli na terenie lotniska Obory

 

 

 

Maserati Polska prezentuje Maserati Ghibli na terenie lotniska Obory

Maserati Polska prezentuje Maserati Ghibli na terenie lotniska Obory

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O tych i innych wydarzeniach dowiecie się z profili społecznościowych Maserati Polska na Facebooku i Google+, a galerię możecie zobaczyć na serwisie Pinterest.