11/04/17

Poznań Motor Show 2017

Podczas Poznań Motor Show 2017 zaprezentowaliśmy cztery modele spod znaku Trójzęba.

Tegoroczną edycję odwiedziło ponad 135 000 osób. Na stoisku Maserati Chodzeń można było obejrzeć dwie limuzyny w sedanie, Suva oraz auro sportowe.

Pierwszy SUV w Maserati, świetne ukoronowanie 100-letniej historii marki. Model Levante prezentowany na stoisku to wersja Diesel 275KM, w ofercie Maserati znajduję się również wersja benzynowa 430KM.

Jeden z dwóch ekskluzywnych sedanów to flagowy model Maserati Quattroporte. Najnowszy model 2017 w wersji  SQ4 czyli z napędem na cztery koła o mocy 410KM. Wersja GranLusso to prawdziwe połączenie sportowych emocji, komfortu i elegancji.

Drugim prezentowanym sedanem był model Ghibli 2017. Urzekająca linia nadwozia, którą mogą stworzyć tylko włoscy projektanci, najnowsze rozwiązania z zakresu technologii i najwyższe oceny w zakresie bezpieczeństwa. W Poznaniu można było zobaczyć wersje Diesel 275KM, w kolorze Rosso Energia.

Symbol i prawdziwa perła Maserati, duża moc, i piękny dźwięk V8-mki to oczywiście GranCabrio MC Centenario. Model, który od zawsze wzbudzał zachwyt, a za kierowcami podążały zazdrosne spojrzenia.

Zapraszamy do obejrzenia galerii