26/02/15

MASTER MASERATI

NOWE SZKOLENIA DLA KIEROWCÓW MASTER MASERATI 2015:

MAKSIMUM BEZPIECZEŃSTWA, MAKSIMUM ADRENALINY

  • 29. kwietnia rozpoczynają się kursy  “Master GT” obejmujące ścieżki “Master Warm Up”, “Master Italian Lifestyle Experience” i “Master High Performance”.
  • Szkolenia, prowadzone przez najlepszych instruktorów Maserati, pod kierownictwem byłego kierowcy Formuły 1 Andrei de Admich, odbędą się na torze Varano de’Melegari w Parmie

 

Program szkoleń Master Maserati 2015 oferuje kompletny zakres wyjątkowych wrażeń, począwszy od zupełnie nowego kursu “Master Warm Up”, który pozwala wkroczyć do świata Maserati w roli mile widzianego gościa, przez jedno- lub dwudniowe “GT Master” i “Master Italian Lifestyle Experience”, spajające w jedno wszystkie najatrakcyjniejsze  składniki włoskiego stylu życia, aż do “Master High Performance”, kursu skierowanego do bardziej doświadczonych kierowców, którzy będą szkoleni w zakresie techniki jazdy samochodem klasy GT o najwyższych parametrach, by mogli stać się prawdziwymi kierowcami wyścigowymi. To właśnie główny cel programu Master Maserati  – treningi jazdy torowej, które podnoszą umiejętności i poziom bezpieczeństwa odbiorców samochodów spod znaku Trójzęba: od GranTurismo do MC Stradale i od nowego Quattroporte do nowego Ghibli i GranCabrio.

Tor w Varano de’ Melegari, zlokalizowany 20 km od Parmy, to świetne miejsce do organizacji sesji treningowych Master Maserati. Idealna do rozwijania techniki jazdy trasa, łączy niezrównaną charakterystykę toru i profesjonalną obsługę techniczną, dając pewność, że sesje treningowe odbywają się w warunkach pełnego bezpieczeństwa, pod nadzorem najlepszych instruktorów cyklu Master – znakomicie wyszkolonych kierowców zawodowych, wybranych i nadzorowanych przez byłego kierowcę Formuły 1 Adreę de Adamich.

Uczestnikom zostanie udostępniona flota piętnastu pojazdów, każdy wyposażony w aparaturę do rejestracji obrazu i dźwięku, która pozwoli docenić włoski styl i elegancję, właściwą wszystkim przedsięwzięciom Maserati. Ekscytujące, budzące emocje doznania jazdy drogowej, bezpiecznej i pozostającej pod kontrolą nawet w ekstremalnych sytuacjach.

 

Program Master Maserati 2015 oferuje następujące kursy:

Master Master Warm Up – 5. maja / 26. czerwca / 21. sierpnia

Nowy kurs w programie Master Maserati 2015 – Mistrzowska Rozgrzewka – to podstawowa platforma pozwalająca rozkoszować się oszałamiającymi możliwościami samochodów Maserati. Chętni mogą uczestniczyć w porannej wycieczce do fabryki w Modenie. W ramach kursu odbędzie się kilka sesji na torze pozwalających zaznajomić się odbiorcom marki z najefektywniejszymi technikami jazdy torowej i szosowej. Wszystkie zajęcia odbywają się pod nadzorem instruktorów cyklu Master, prawdziwych profesjonalistów, o wybitnych umiejętnościach w zakresie szkolenia techniki jazdy samochodem klasy GT o najwyższych parametrach. Stała obecność instruktora w samochodzie umożliwia naukę krok po kroku i zapewnia, że wszystkie ćwiczenia realizowane się płynnie, emocjonująco, w warunkach pełnego bezpieczeństwa i w przynoszący satysfakcję sposób.

Całkowita liczba uczestników – 24, grupy liczą od 6 do 8 osób.

 

Master GT 1-dniowy – 14. maja/ 2. lipca/ 16. Października

Cały dzień poświęcony doskonaleniu technik jazdy torowej. Ćwiczenia z kontrolowania nadsterowności z zastosowaniem  telemetrii.

Całkowita liczba uczestników – 24, grupy liczą od 6 do 8 osób.

 

Master GT 2-dniowy – 29-30. kwietnia / 29.-30. maja /  17-18. czerwca/ 6-7. lipca / 30.września-1. października /  29-30. października

Dwa dni poświęcone doskonaleniu technik jazdy torowej. Ćwiczenia z zastosowaniem telemetrii z jazdy po nawierzchni o ograniczonej przyczepności.

Całkowita liczba uczestników – 24, grupy liczą od 6 do 8 osób.

 

Master Italian Lifestyle Experience – 16.i 17 lipca

Cykl Master Maserati proponuje kierowcy i jego osobie towarzyszącej, pełen zakres wyjątkowych wrażeń, eleganckich I w unikalnym włoskim stylu.

Kurs obejmuje lekcje jazdy torowej i zwiedzanie Florencji i Parmy, miast o najbogatszej historii. To wyjątkowy, godny 5 gwiazdek program, urokliwy i zniewalający, tak dla kierowcy jak i jego towarzysza/towarzyszki.

Całkowita liczba uczestników – 12/24, dla każdego wydarzenia.