03/07/14

Maserati oficjalnym partnerem Yacht Club Monaco

Maserati zacieśnia więzy z żeglarskim światem dzięki sponsorowaniu jednego z najbardziej ekskluzywnych klubów jachtowych.

Księstwo Monako, lipiec 2014 – Włoski producent będący synonimem luksusu i elegancji, bajkowe krajobrazy oraz dzielenie pasji świetnych osiągów i morza: to te elementy stanowią podatny grunt pozwalający na partnerskie i owocne porozumienie pomiędzy Maserati i Yacht Clubem Monaco (YCM).

Oficjalne ogłoszenie partnerstwa obchodzącego swoje stulecie Maserati i jednego z najbardziej prestiżowych klubów jachtowych na świecie nastąpiło podczas inauguracji nowej siedziby YCM, zaprojektowanej przez Normana Fostera, która już został ogłoszona nowym symbolem Księstwa Monako.

Maserati będzie oficjalnym partnerem YCM od 2014 to 2016 r. Marka będzie również jedynym
z branży sponsorem imprez organizowanych przez klub.

YCM zrzesza 1300 członków z 60 krajów. Wiele z najbardziej prestiżowych jachtów na świecie pływa wyposażone we flagę Yacht Clubu Monaco, wyznacznik pozycji na międzynarodowej scenie jachtingu i wioślarstwa.

„Yacht Club Monaco jest znaną na całym świecie lokalizacją. W roku, w którym świętujemy swoje stulecie, dzięki nowym modelom, takim jak Quattroporte i Ghibli, odnosimy wielkie sukcesy na całym świecie. Będąc na takiej fali wznoszącej, wraz z Yacht Clubem Monaco, Maserati dzieli te same wartości: ekskluzywność, elegancja i sport. Obie marki są ikonami doskonałości na międzynarodowym poziomie” – Harald Wester, CEO Maserati.

Marka spod znaku trójzębu, świętująca swoje stulecie, potwierdza partnerstwo ze światem jachtingu, stwarzając członkom YCM wielką przyjemność i przywilej bycia zaproszonym do uczestnictwa w ekskluzywnych, specjalnie organizowanych wydarzeniach. Witamy na pokładzie!”
– Bernard d’Alessandri, Sekretarz Generalny YCM.

Jako członek klubu partnerskiego YCM, marka Maserati będzie obecna podczas najważniejszych wydarzeń organizowanych przez klub, mając dostęp do ekskluzywnych pokoi na prywatne imprezy.

Podczas oficjalnego otwarcia nowego budynku klubu, swoją inaugurację wewnątrz futurystycznego budynku miał również tzw. Maserati Lounge.