25/03/15

Kraków -jazdy testowe przy Muzeum Inżynierii Miejskiej

Kolumna pięknych samochodów Maserati zawitała w dniach 20-21 marca br do Krakowa.

Piękne auta w pięknym mieście, włoski lazur nieba i pełne słońce – trudno doprawdy wymarzyć sobie piękniejsze warunki dla zaprezentowania naszych modeli, które większości osób dały szansę na pierwsze spotkanie z marką.

Quattroporte SQ4 (410 KM), Ghibli SQ4 (410 KM), GranTurismo Sport (460 KM) swoim niepowtarzalnym i wszędzie rozpoznawalnym dźwiękiem znakomicie komponowały się w krakowskich ulicach. Wszystkie głowy się odwracały słysząc groźny pomruk nadjeżdżających aut, aparaty telefoniczne były rozgrzane od zdjęć. Dystans, z którym początkowo wielu kierowców odnosiło się do wersji dieslowskiej modelu Ghibli już po paru jazdach testowych w sposób naturalny przerodził się w uznanie, które było dodatkowo wzmocnione informacją cenową: Ghibli Diesel w wersji std cena brutto PLN 298.000.

Na spotkanie z Maserati przyjechali kierowcy głównie znanych marek niemieckich. Im dłużej z nami rozmawiali, lub też po odbyciu jazd testowych zainteresowanie naszą marką zdecydowanie wzrastało.

Ciekawe i bardzo charakterystyczne zdanie wypowiedział po zakończeniu jazdy testowej jeden z kierowców:

Już wiem, że samochody Maserati dają wielką satysfakcje i radość z dynamicznej jazdy. Równocześnie ich wielka tradycja, historia i elegancja sprawiają, że każdy kto ma przyjemność usiąść za kierownicą Maserati czuje się lepszy i mimowolnie… staje się lepszy. Takim autem nie rusza się z piskiem opon, a przepuszczanie pieszych czy inne uprzejme zachowania na drodze stają się naturalnym odruchem. Jazda Maserati nobilituje i naprawdę zmienia kierowcę, a przez to trochę świat staje się lepszy i piękniejszy.

Pokazaliśmy Krakowowi linię modelową Maserati. Liczymy, że zdobyliśmy serca miłośników najpiękniejszej motoryzacji.