24/02/14

Heidi Klum w sesji dla Maserati

Heidi Klum wystąpiła w sesji zdjęciowej z trzema modelami Maserati. 

Fotografie pojawią się w tegorocznym wydaniu słynnego magazynu Swimsuit Issue Sports Illustrated. Top modelka wcieliła się w role bizneswoman, kierowcy wyścigowego oraz gwiazdy Hollywood.

Sesja   konwencji obei ieje znnaych działem top modelki „Beyond the Swimsuit” z udziałem Heidi Klum składa się z siedmiu scen w konwencji „Dzień z życia”. Jedna z najbardziej znanych kobiet na świecie pojawia się w nich jako gwiazda światowego kina na tle Quattroporte Ermenegildo Zegna Limited Edition, jako businesswoman z Ghibli SQ4 oraz poszukując emocji w jeździe GranTurismo MC Stradale Trofeo. Autorem zdjęć jest Francesco Carrozzini.

Jazda Maserati bardzo mi się podobała. To był naprawdę wspaniale spędzony czas – powiedziała Heidi Klum.

Od stu lat nasze samochody wyróżniają się kunsztem i dbałością o szczegóły. Z okazji swojej okrągłej rocznicy rozpoczęliśmy szeroką komunikację tych cech w nowym Ghibli. Podczas Super Bowl wyemitowaliśmy spot reklamowy Strike, który był jednym z najlepiej odbieranych przez widzów. Sesja z Heidi Klum jest kolejnym elementem zaprezentowania marki jako ikony masowej kultury – powiedział Herald Wester, Dyrektor Generalny Maserati.