11/04/14

Bowers & Wilkins P5 – specjalna edycja słuchawek Mobile Hi-Fi dla Maserati.

Współpraca między dwoma legendarnymi markami zaowocowała opracowaniem unikalnie brzmiącego systemu audio dla modeli Maserati Ghibli i Quattroporte.

Maserati oraz B&W to marki, które zawsze stawiały na technologiczne innowacje i na najwyższą jakość swoich produktów. Dopracowany w najdrobniejszych szczegółach przy wykorzystaniu najlepszych materiałów i cudownej tradycji wzornictwa włoskiego oferowany sprzęt audio zapewnia nadzwyczaj wysokie parametry odtwarzanej muzyki.

Słuchawki P5 Maserati Edition są obszyte miękką skórą w kolorze ciemno niebieskim z logo Maserati (Trident) na elemencie górnym. Mottem dla jego opracowania przez  Mario Maserati był pomnik Neptuna w fontannie na Piazza Maggiore w Bolonii. Wykonanie słuchawek zapewnia całkowite odizolowanie od dźwięków zewnętrznych oraz maksymalny komfort  podczas dłuższego ich używania.

Podobnie jak w przypadku oryginalnych słuchawek P5 Mobile Hi-Fi, do modelu P5 Maserati Edition dołączony jest kabel certyfikowany oznaczeniem Made For iPhone®, który umożliwia kontrolowanie urządzenia poprzez mowę, jak również wysokiej jakości kabel audio z pozłacanymi wtyczkami. Posługiwanie się na przemian tymi kablami ułatwiają magnetycznie doczepiane słuchawki nauszne, które łatwo się odczepiają  odsłaniając kabel.

B & W jest producentem najwyższej klasy sprzętu audio, jest ikoną systemów Hi-Fi. W portfolio firmy znajdują się Zeppelin Air Phone, słuchawki P5 oraz „flagowy” zestaw głośników Hi-Fi Serii Diamond 800, wykorzystywany w m.in. najsłynniejszym na świecie studio nagraniowym Abbey Road Studios w Londynie.